Skrýt reklamu

Porovnání bankovních půjček naleznete na Uspory.cz
Chcete si vybrat výhodnou půjčku? Výpis nejlepších společností na webu tippujcky a půjčte si výhodně.
Nebankovní půjčky přehledně na CoolPůjčky.cz


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tomáš Blažek
PříspěvekNapsal: sob 02. kvě 2020 20:10:53 

Tomáš Blažek


Tomáš Blažek, Ladislav Wetter, Michal Mikl, Oliver Antalic, Ondřej Švarc, Markéta Slavíčková

POZOR na podvodníky vystupujícího pod těmito údaji 1) Tomáš Blažek Čechova 1376 Otrokovice 773 937 264, azzinoth@seznam.cz – tohoto mailu mě kontaktoval Okradl mě o 2500,- Kč (naštěstí jsem nesouhlasil s vyšší zálohou) pod záminkou prodeje telefonu. NIKDY ALE NIKDY NEPOSÍLEJTE (jako já) NA POSTE RESTANTE(při tomto zaslání se nepotvrzuje totožnost)!!! Tento „pán“ sám i inzeruje na různých portálech či přímo kontaktuje poptávající! Na stránkách uvedeny další informace a kontakty jeho „spokupracovníků“ či „zákazníků“
Kód
Obsah tagu [code] je viditelný pouze pro přihlášené uživatele.
Kód
Obsah tagu [code] je viditelný pouze pro přihlášené uživatele.

Toto jsou další jména pod, kterými také vystupuje Ladislav Wetter, SNP 1174,Otrokovice Michal Mikl,Nám. 3 května Otrokovice Oliver Antalic,Otrokovice Ondřej Švarc Pokud Vám tento podvodník také okradl, prosím kontaktujte mě, protože když celková částka přesáhne 5000,- Kč pak je to trestný čin a pak konečně bude mít Policie potřebnou právní pravomoc plně zasáhnout!!! 2) Marketa Slavičová 770 457 487, RODNE CISLO 835214/7142, Divisova 2821/12 Karviná Je to velmi podobný scénář, jako v předešlém případě. Jen jsem přišel o 3600,- Kč. Jediný pevný kontakt co jsem měl je e-mail marketa.slavicova@seznam.cz a hlavně číslo BANKOVNÍHO KONTA 3200802319/6800. Oba tito pachatelé mají totožné, že používají spoustu nicků a e-mailových adres.
Prosím jestli máte jakékoliv informace či jste byli také okradeni tak mě kontaktujte na mail jiri.jenik@seznam.cz, nebo icq 281 076 537, nebo i telefonicky 724 845 685. Jsem ochotný ze Vás podat hromadnou žalobu i vše okolního přes PČR atd…!!! Děkuji!

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Naposledy oživil Anonymous v sob 02. kvě 2020 20:10:53

Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@pujckam.cz

Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu. Není možné ověřovat pravost příspěvků, proto neneseme jakoukoliv odpovědnost za pravost. Pokud máte výhrady k příspěvku, kontaktujte přímo autora, nebo reagujte odpovědí přímo ve fóru.


provident.cz, kb.cz, mesec.cz, penize.cz


TOPlist