Skrýt reklamu

Porovnání bankovních půjček naleznete na Uspory.cz
Chcete si vybrat výhodnou půjčku? Výpis nejlepších společností na webu tippujcky a půjčte si výhodně.
Nebankovní půjčky přehledně na CoolPůjčky.cz


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peníze od Acemy - osobní zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv 13. dub 2023 13:42:52 

Peníze od Acemy - osobní zkušenosti


Ještě jsem nezažil, aby problémy samovolně vyšuměly. Já jsem si svojí finanční situací jistý, to že se bance něco nelíbí, je jich problém, oni přichází o klienta, já se zařídím jinde, kde projdu a oni mi vyhoví, viz. Acema, že jo. Tady se dokládají podobný věci a schválení bylo do pár dnů. Fertik..

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !



Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peníze od Acemy - osobní zkušenosti
PříspěvekNapsal: stř 19. dub 2023 14:24:33 
Tak to jsem si taky jistý byl a v bance mě pěkně vyvedli z omylu. Tady se mi asi nejvíc příčilo to, že do toho musím tahat i barák, ale zas jinde by mi tolik nepůjčili, takže jsem se na tom nakonec s Acemou dohodl a spíš se budu snažit o to, abych to měl co nejdřív splacený a když to půjde, tak si dám třeba i nějakou mimořádnou splátku.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peníze od Acemy - osobní zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv 04. kvě 2023 9:51:56 
Já jsem třeba hledala půjčku, kde právě tahle podmínka nebude, ale to i kvůli tomu, že jsem chtěla půjčit narychlo jen 50tisíc na auto. Naskytla se mi možnost jedný ojetiny, tak abych měla snazší vyřizování.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peníze od Acemy - osobní zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv 18. kvě 2023 5:04:26 
Tak jasně, tady by vám stejně ani tak nízkou částku nepůjčili, tuším že u Acemy je to někde až od 100 tisíc. Takže je pochopitelný, to pro tak „malý“ peníze řešit jinde. Já tu řešil dvě mega a to už je něco jinýho, jak jsem psal banka nic a tady ok.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peníze od Acemy - osobní zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv 18. kvě 2023 12:28:17 
To zírám, bych čekala, že takovéto částky půjde sehnat leda tak v bance a ještě za dnešní situace se budou krotit vám to dát, když jim nedoložíte pomalu rodný list.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peníze od Acemy - osobní zkušenosti
PříspěvekNapsal: úte 06. čer 2023 4:21:50 
Otázka je spíš, kde to sháníte, určitě mezi nějakými jednotlivci, když občas na netu vidím i nějaký pofidérní inzeráty, kde budete u nich schopná dost až 50 mega, ale to asi normální člověk ani nepotřebuje. Banka je pak jedna cesta a mimobankovní další, kde jde taky slušnou cestou si půjčit, pokud ta předchozí možnost padne, což byl zrovna můj případ, tak mi to pomohla řešit Acema.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peníze od Acemy - osobní zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv 10. srp 2023 19:55:42 
Ani bych se nedivil, kdyby byl dneska nebankovní sektor využívaný daleko víc než ten bankovní v rámci nějakých půjček na cokoliv. O Acemě mi právě říkal kamarád, že s nimi řešil peníze na dostavbu a bylo tam s nimi mnohem snažší řízení a schvalovací proces. Takže si pak říkám, že není divu, že se to obrací. Lidi ve všem hledají snažší cesty.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peníze od Acemy - osobní zkušenosti
PříspěvekNapsal: úte 12. zář 2023 1:36:50 
Zas to chce ale víc obezřetnosti. Má to svoje pro i proti, načež za mě převažují u Acemy ty pro.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peníze od Acemy - osobní zkušenosti
PříspěvekNapsal: pát 29. zář 2023 20:47:55 
Jako mě asi jediný co trochu irituje, je to, kolik se přeplatí, protože to rozhodně není málo, ale na druhou stranu když vezmu v potaz, že je u nich jistota pro mě tak vysoké půjčené částky, neřešili spoustu drobností, co by jinde chtěli, dalo se domluvit na splátce a je to zajetá firma, tak to dokážu vstřebat, hlavně když se mi podařilo zajistit potřebný peníze.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peníze od Acemy - osobní zkušenosti
PříspěvekNapsal: sob 28. říj 2023 9:31:00 
Už jen z logiky věci si raději přihodím něco navíc a mám jistotu, že se nejedná o nějakou pofidérní lichvu, kde bych riskoval daleko víc. Na to že je Acema nebankovní firma tak i vzhledem k těm jejím pravidlům mi to přijde v rámci slušnosti, co za to chtějí.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 1 návštěvník

Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@pujckam.cz

Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu. Není možné ověřovat pravost příspěvků, proto neneseme jakoukoliv odpovědnost za pravost. Pokud máte výhrady k příspěvku, kontaktujte přímo autora, nebo reagujte odpovědí přímo ve fóru.


provident.cz, kb.cz, mesec.cz, penize.cz


TOPlist