Skrýt reklamu

Porovnání bankovních půjček naleznete na Uspory.cz
Chcete si vybrat výhodnou půjčku? Výpis nejlepších společností na webu tippujcky a půjčte si výhodně.
Nebankovní půjčky přehledně na CoolPůjčky.cz


Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
   
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Rozdělte ovoce a zeleninu (2 na každé straně):
Rozdělte ovoce a zeleninu (2 na každé straně):
Please select the options below to the correct list to avoid automated registrations.
Ovoce
Zelenina
Jahoda
Mrkev
Paprika
Jablko
Přehled tématu - X Energie s.r.o.
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: X Energie s.r.o.  Odpovědět s citací
Obdivuji váš přehled, také bych se v tom rád takto uměl pohybovat. Já jsem rád, že mi s energiemi pomohl energetický poradce a dostal mě k firmě se slušnými cenami. U Xenergie jsem letos 2. rokem a jsem nadmíru s tímto výběrem spokojen.
Příspěvek Napsal: sob 13. črc 2019 5:27:58
  Předmět příspěvku:  Re: X Energie s.r.o.  Odpovědět s citací
Ona za to může docela dost i síla konkurence, a nevím odkud čerpáte informace, ale za mě teda X Energie už není tak malá firma. Mám je už nějaký rok, tak vím jak se vyvíjí, nebo alespoň si myslím, že mám docela přehled. Ale s tou cenou jinak souhlasím, ta je od nich v rámci mezí ok.
Příspěvek Napsal: pát 07. čer 2019 22:53:54
  Předmět příspěvku:  Re: X Energie s.r.o.  Odpovědět s citací
Taky u Xenergie vycházíme o cosi líp, člověk by řekl, malá firma tak nebude moct dát tak solidní cenu a opak je pravdou. U nás je to zatím s nima dobrý.
Příspěvek Napsal: sob 06. dub 2019 16:03:05
  Předmět příspěvku:  Re: X Energie s.r.o.  Odpovědět s citací
Já o nich nikdy více neuvažoval, než nás navštívili, ale vzhledem k tomu, že mi jejich práce pomohla, v rámci ní totiž byla konzultace, kalkulace a pak i přebrání zodpovědnosti za změnu dodavatele, tak jsem toho využil. Je to práce s lidmi, tak jde o to hold na koho se natrefí. Náš prodejce byl spolehlivý, protože převod i veškerá administrativa proběhla v pořádku. A hlavně.. X energie je pro nás teď daleko levnějším energetikem a to jsem původně úplně nečekal.
Příspěvek Napsal: sob 02. úno 2019 22:13:06
  Předmět příspěvku:  Re: X Energie s.r.o.  Odpovědět s citací
Pro někoho jsou prodejci co takhle chodí užiteční někdo je má zas jak zlo, hold jde o to, kdo má jaké potřeby, možnosti a kdo vůbec přijde. A třeba těchto služeb nevyužívám, energie si hlídám sám a s tím pojím i dodavatele. X energie super, to jsem si našel i na netu, takže přes jejich stránky přes formulář jsem si je sjednal. Když člověk aspoň trochu ví, tak to zmákne bez něčí pomoci.
Příspěvek Napsal: čtv 06. pro 2018 2:18:59
  Předmět příspěvku:  Re: X Energie s.r.o.  Odpovědět s citací
Také máme zkušenosti s prodejcem od X energie, jméno si už teda opravdu nepamatuji, ale taky jsme s ním byli spokojení. Vystupoval velmi vstřícně, měl i rozumné rady, což bych asi od takového člověka upřímně moc nečekala, takže hodně překvapil. Byl to taky jeden z mála důvodů, proč jsme nakonec na smlouvu a její podpis přistoupili. A musím vám dát za pravdu, že mít dneska o něco levnější energie se určitě vyplatí, hlavně když zima ukáže co umí. My jsme s X energií určitě spokojení.
Příspěvek Napsal: úte 21. srp 2018 18:24:21
  Předmět příspěvku:  X Energie s.r.o.  Odpovědět s citací
X Energie s.r.o.

Dobrý den Naší domácnost navštívil obchodní zástupce této společnosti a vysvětlil nám vše o těchto firmách tedy alternativních dodavatelích včetně té, co zastupuje on tedy tuto x energii a jak se tady píše výše tak taky nám přesně toto říkal nic méně po docela logickém vysvětlení a docela i příjemného povídání s tímto obchodním zástupcem jsme podepsali smlouvu o změně dodavatele původně jsme mněli čez a rwe a přepsali jsme to na x energii máme to tam tedy zatím půl roku, ale nevidím v tom žádný problém. Když jsme se, se ženou pídili po cenách tak na jejich stránkách je přesně to co nám tady nechal ten obchodní zástupce, takže si myslím, že na tom není nic špatného spíše naopak je dobře že v této zemi je nějaká konkurence na nehorázné ceny čezu a rwe podle ceníku který máme na letošní rok tak jsme na tom o 10% lépe jak na elektřině, tak na plynu a ve smlouvě je napsáno, že budeme mít vždy levnější elektřinu a plyn než od těchto dvou monopolů. Takže proč ne já to vítám alespoň něco dobrého, když už se rozkrádá úplně všechno v této zemi tak aspoň o trochu levnější elektřina a plyn proč ne ? A ještě bych chtěl tedy pocválit pana Bakeše a pana Tomeše od X energie.
Příspěvek Napsal: pon 19. led 2015 3:34:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Přejít na:  
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@pujckam.cz

Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu. Není možné ověřovat pravost příspěvků, proto neneseme jakoukoliv odpovědnost za pravost. Pokud máte výhrady k příspěvku, kontaktujte přímo autora, nebo reagujte odpovědí přímo ve fóru.


provident.cz, kb.cz, mesec.cz, penize.cz


TOPlist