Skrýt reklamu

Porovnání bankovních půjček naleznete na Uspory.cz
Chcete si vybrat výhodnou půjčku? Výpis nejlepších společností na webu tippujcky a půjčte si výhodně.
Nebankovní půjčky přehledně na CoolPůjčky.cz


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Peníze od Acemy - osobní zkušenosti
PříspěvekNapsal: pát 24. úno 2023 12:10:38 

Peníze od Acemy - osobní zkušenosti


Zdravím, dělal jsem si na internetu porovnání půjček, ze kterého mi kvůli výši požadované částky vyšla společnost Acema. Podle jména mi ta společnost úplně cizí není, ale prakticky s ní zkušenosti nemám a ani nevím o nikom ze svého okolí, že by je měl, tak bych se chtěl poptat tady, jestli by se někdo o svoje podělil. díky.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !



Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peníze od Acemy - osobní zkušenosti
PříspěvekNapsal: úte 28. úno 2023 17:11:06 
Dneska už je nebankovní půjčka běžná věc a ty kalkulačky výběr dost i usnadní, ale furt je pak asi lepší si to projít i ručně, jestli to má ty správné parametry. U Acemy půjčí asi více než u běžných půjček nebankovek, proto má půjčku zastavenou nemovitostí, jenže to už dneska požadují i banky, když si k nim chcete jít pro hypotéku. Takže bych to bral jako tu lepší cestu, pokud byste měl volit mezi jimi a třeba půjčkou na nějaký inzerát, kterých je dneska taky přehršel a mně to furt padá do meilu.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peníze od Acemy - osobní zkušenosti
PříspěvekNapsal: pát 03. bře 2023 11:55:20 
U nich jde hlavně o to, abyste naplnil všechny jejich požadavky, pak vám ani jim nestojí nic cestě, pro vyplacení peněz. Hlavní požadavek je mít čím ručit a to nějakou adekvátní nemovitostí, kterou vám zkouknou a podle toho řeknou nakolik u nich dosáhnete. Předložíte nějaký svoje doklady a můžete kasírovat. Jako má to svoje, ale myslím si, že v podstatě vedle banky je taková to instituce dobrým řešením, když honíte peníze na poslední chvíli.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peníze od Acemy - osobní zkušenosti
PříspěvekNapsal: úte 07. bře 2023 13:48:49 
Brala bych v potaz to, že mají štempl od ČNB, tak to asi nebude nic pofidérního, ta si to hlídá, takže bych byla v klidu.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peníze od Acemy - osobní zkušenosti
PříspěvekNapsal: stř 22. bře 2023 23:41:01 
Díky Katarino, že to zmiňujete, určitě je to fakt, ke kterému také přihlížím a říkám si, že je lepší si půjčit v nebankovní společnosti jako je Acema, než dělat pokusy s nabídkami z inzercí, kde nabízí miliony, ale za neprůhledných podmínek. Tady k tomu mám také respekt, ale ne obavu, že přijdu úplně o vše.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peníze od Acemy - osobní zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv 23. bře 2023 10:03:10 
Taky se můžu podělit se svojí zkušeností u Acemy, kdy jsem s nimi řešil svou dluhovou past, do který jsem se dostal po rozvodu s první manželkou. Dokonce než jsem se na ně dostal, tak jsem si hledal i druhou práci, protože jsem hradil celkem vysoký částky, tak abych to zvládl platit. No a k myšlence půjčky mě pak dovedla až nová přítelkyně, která viděla jak se dřu, tak navrhla toto řešení. Něco jsem si o tom zjistil a pak kontaktoval firmu. Ti vycházeli z mého ofiko příjmu, takže jsem se pak nemusel dřít ani s druhou prací a v Acemě mi pomohli nastavit splátky, tak abych v pohodě vše poplatil. Neříkám, že to pro nás nějakou dobu nebude ještě krušný, ale živořit člověka nenechají a umí fakt pomoct, když se nedaří najít jiný řešení.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peníze od Acemy - osobní zkušenosti
PříspěvekNapsal: úte 28. bře 2023 15:38:12 
Jako úplně nevím jestli zrovna věřit internetovým porovnávačům, vždycky mi přišlo, že mi to vyhazuje firmu, která se hodí jim a ne mně. Ale třeba je to jen můj dojem. Určitě bych oslovila více možností a udělala si vlastní porovnání doma a třeba to i s někým dalším prošla, pokud máte možnost.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peníze od Acemy - osobní zkušenosti
PříspěvekNapsal: stř 29. bře 2023 11:39:06 
Něco na tom je, ale spíš bych řekl, že je to porovnávač od porovnávače no. Tady si myslím, že by to mělo být v pohodě.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peníze od Acemy - osobní zkušenosti
PříspěvekNapsal: pát 31. bře 2023 11:41:32 
Tak asi za zvážení vždycky stojí první tři varianty, to máte jako na bednách, ale jako za mě fakt s Acemou problém nebyl a služby mi odvedla s půjčkou dobré. Chce to jen udržet pravidelnost splácení.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peníze od Acemy - osobní zkušenosti
PříspěvekNapsal: stř 05. dub 2023 13:02:24 
Tak půjčku je třeba všude splácet :D pokud se nechcete dostat do potíží. Jdu do toho u Acemy, už to s nimi řeším a čekám na vyjádření. Mají to srozumitelný...


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@pujckam.cz

Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu. Není možné ověřovat pravost příspěvků, proto neneseme jakoukoliv odpovědnost za pravost. Pokud máte výhrady k příspěvku, kontaktujte přímo autora, nebo reagujte odpovědí přímo ve fóru.


provident.cz, kb.cz, mesec.cz, penize.cz


TOPlist